
300 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип тканини | Гіпюр |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Довжина від горловини до низу вироба | 30 см |
| Ширина виробу | 40 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/46 |
| Силует | Приталений |
| Колір | Білий |
| Склад | гіпюр |
| Стиль | Молодіжний |
| Вид виробу | Топ |
| Міжнародний розмір | Oversize S-L |
| Стан | Новий |
| Обхват грудей | 80 см |