





1 140 ₴
Показати оптові ціникостюми футболка та шорти жіночі літні тай-дай стиль сірі легкі зручні фабрична якість Туреччина
літні жіночі молодіжні костюми шорти та футболка ідеально підходять як на кожен день, так і на прогулянку легкі, зроблені з натурального котону під час прання не втрачає колір і форму костюма
Костюм футболка та шорти
Арт 24379
Опт: 19. у.е.
Розмір: оверсайз
Виробник Туреччіна🇹🇷
Склад : 100% коттон
Фабричні відмінної якості
Футболка розмір оверсайз
Груди 115-118
Довжина 75 см
Шорті
Талія 60 -96 см тягнется
Стегна 120 см
Довжина 53 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crep |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 120 см |
| Обхват грудей | 118 см |
| Обхват талії | 80 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Футболка |
| Низ | Шорти |
| Розмір жіночого одягу (UA) | Oversize 42-48 |
| Колір | Світло-сірий |
| Стиль | Молодіжний |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Бавовна |
| Склад | 100% коттон |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава вироба | 40 см |
| Фасон рукава | До ліктя |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | Oversize S-L |
| Тип застежки | Шнурки |
| Підлога | Унісекс |
| Капюшон | Без капюшона |
| Довжина крокового шва | 55 см |
| Розмір жіночого одягу | Oversize 42/46 |
| Розмір чоловічого одягу | 42/46 |