
990 ₴
740 ₴
Показати оптові ціниШорті ботали джинсові жіночі блакитні
Шорти джинсові великих розмірів із 46 до 54 розміру скейтер блакитні жіночі
Шорти ботал блакитні жіночі. середня зручна посадка. відмінно поєднуються з усіма типами топів. майок і футболок.
Фабричні шорти ботал скейтер чудової якості після прання не втрачають колір і форми джинсів
Розмір: 38 40 42 44 46 48
Виробник :Туреччіна
Склад :100% коттон
Фабричні гарної якості
Якщо ростовка 10 % знижкка
38 Розмір
Талія 76 см
Стегна 100. см
Довжина 64 см
40 Розмір
Талія 78 см
Стегна 106 см
Довжина 64 см
42 Розмір
Талія 84 см
Стегна 110 см
Довжина 64 см
44 Розмір
Талія 88 см
Стегна 114 см
Довєина 64 см
46 Розмір
Талія 90 см
Стегна 120 см
Довжина 66 см
48 Розмір
Талія 96 см
Стегну 124 см
Довжина. 67 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | It"s Basic |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 38 |
| Обхват талії | 76 см |
| Обхват стегон | 102 см |
| Тип товару | Шорти |
| Посадка | Середня посадка |
| Колір | Блакитний |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Джинс |
| Склад | коттон |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина шорт від лінії талії | 64 см |
| Кількість кишень | 5 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S/M/L |