

1 250 ₴
Показати оптові цінисветр жіночий теплий принт із написом
Розмір: оверсайз 42-54
Виробник Туреччіна
Склад : 50% коттон 50 % акрил
Фабричні відмінної якост
По груді 144 см
Довжина 80 см
Рукав від аорота 78 смї
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chamula |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | Oversize 42-52 |
| Обхват грудей | 140 см |
| Обхват стегон | 125 см |
| Обхват талії | 140 см |
| Вид виробу | Светр |
| Колір | Синій |
| Сезон | Зима |
| Тип тканини | Акрил |
| Склад | 50 % коттон 50 % коттон |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | Довгий |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Написи |
| Довжина від горловини до низу вироба | 80 см |
| Довжина рукава вироба | 78 см |
| Кількість кишень | 0 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | Oversize S-XL |